اطلاعیه : یکم اسفند لغایت فروردین ماه 1400 سایت تعطیل می باشد. لینک خبر

قیمت رمزارزها


رنک نام نماد قیمت دلار قیمت تومان تغییرات یک ساعت تغییرات 24 ساعت تغییرات 7 روز
1BitcoinBTC47,280.64000114,074,000-0.932.32-15.37
2EthereumETH1,489.680003,594,151-1.181.59-26.42
3CardanoADA1.320003,185-1.1229.3724.36
4Binance CoinBNB231.23000557,8890.895.27-22.44
5TetherUSDT1.000002,413-0.02-0-0.03
6PolkadotDOT33.7500081,4291.8913.74-12.09
7XRPXRP0.440001,062-1.272.41-23.44
8LitecoinLTC175.22000422,753-0.523.49-27.97
9ChainlinkLINK25.3900061,2580.213.76-27.65
10Bitcoin CashBCH492.630001,188,568-0.533.25-33.89
11StellarXLM0.40000965-1.616.96-23.36
12USD CoinUSDC1.000002,413-0-0.020.02
13UniswapUNI23.8600057,567-1.016.84-0.94
14DogecoinDOGE0.05000121-1.282.08-7.05
15Wrapped BitcoinWBTC47,295.64000114,110,191-0.862.78-15.2
16NEMXEM0.540001,3034.0514.332.55
17AaveAAVE339.85000819,956-0.14.78-24.76
18CosmosATOM19.1900046,3003.0613.42-17.49
19MoneroXMR216.81000523,0970.497.99-21.78
20Crypto.com CoinCRO0.150003620.77-0.978.03
21SolanaSOL13.8400033,392-0.171.2322.92
22EOSEOS3.670008,855-0.973.35-32.05
23Bitcoin SVBSV183.36000442,393-0.791.74-27.47
24TRONTRX0.05000121-1.014.26-23.77
25IOTAMIOTA1.150002,7750.397.35-23.55
26THETATHETA3.170007,648-0.054.87-15.84
27Huobi TokenHT16.8500040,6544.474.95-28.41
28TezosXTZ3.570008,613-1.337.86-28.97
29NeoNEO38.3900092,624-0.793.54-22.53
30FTX TokenFTT28.3800068,472-0.083.22-15.54
31VeChainVET0.0400097-1.68.07-24.84
32TerraLUNA5.9200014,283-0.080.43-6.74
33ElrondEGLD137.73000332,3012.827.15-6.99
34Binance USDBUSD1.000002,4130-0.01-0.04
35DaiDAI1.000002,413-0.010.01-0.02
36SynthetixSNX19.2500046,444-0.867.97-20.02
37The GraphGRT1.760004,246-0.396.05-21.46
38DashDASH218.07000526,13723.53-32.56
39AvalancheAVAX26.6200064,2261.771.94-33.71
40UNUS SED LEOLEO2.030004,898-1.043.8626.92
41AlgorandALGO1.010002,437-1.296.9-27.3
42SushiSwapSUSHI15.8000038,121-0.3114.9-5.38
43MakerMKR1,998.220004,821,105-0.931.72-23.47
44FilecoinFIL35.8100086,399-0.894.99-21.06
45KusamaKSM231.81000559,2882.5611.1-0.44
46CompoundCOMP409.73000988,556-1.35.72-13.73
47DecredDCR135.20000326,1970.51.2-9.32
48PancakeSwapCAKE11.7000028,2291.614.91-28.39
49Voyager TokenVGX6.2600015,1040.02-5.296.99
50ZcashZEC120.67000291,141-0.391.6-32.6
51BitTorrentBTT0.001306955954613-0.910.62-8.14
52RavencoinRVN0.16000386-0.19-4.72-27.13
53Ethereum ClassicETC11.0400026,636-0.765.09-35.81
54NEAR ProtocolNEAR4.110009,916-2.730.96-7.34
55ZilliqaZIL0.11000265-1.152.73-24.11
56FantomFTM0.470001,134-3.33-18.7767.65
57yearn.financeYFI31,867.6000076,886,959-1.352.43-31.9
58NexoNEXO2.050004,946-0.46.49-16.36
59CelsiusCEL4.7700011,509-0.65-1.62-15.47
60UMAUMA20.3300049,050-0.185.8-23.75
61OKBOKB18.3600044,2976.9515.4927.97
62THORChainRUNE4.5900011,0740.518.79-5.69
63PolygonMATIC0.220005311.5230.3529.36
64RevainREV0.0100024-0.09-0.041.56
65RenREN1.050002,5330.681.59-31.88
660xZRX1.340003,233-1.291.85-16.31
67WavesWAVES9.6500023,283-1.022.79-24.75
68ICONICX1.530003,691-0.392.61-31.5
69Hedera HashgraphHBAR0.12000290-1.051.24-18.55
70SwissBorgCHSB0.900002,171-0.711.56.75
71renBTCRENBTC47,249.24000113,998,241-0.772.8-15.19
72Basic Attention TokenBAT0.540001,303-3.2116.78-12.24
73StacksSTX1.090002,630-3.6316.5731.34
74DigiByteDGB0.060001450.664.88-30.97
75OntologyONT0.910002,196-1.453.34-28.29
76CeloCELO3.940009,506-1.480.11-26.23
77HUSDHUSD1.000002,413-0.170.08-0.09
78BancorBNT5.0300012,1360.044.15-5.74
79NanoNANO5.2300012,618-1.33.29-27.51
80Bitcoin BEP2BTCB47,159.56000113,781,870-1.182.71-15.46
81Paxos StandardPAX1.000002,413-0.140.39-0.24
82IOSTIOST0.0400097-0.84-1.55-6.84
83TerraUSDUST1.000002,413-0.110.21-0.05
84OMG NetworkOMG4.5800011,050-1.074.9-31.38
85LoopringLRC0.530001,279-1.032.21-30.21
861inch1INCH4.4100010,640-3.785.28-11.65
87QtumQTUM5.4000013,029-2.769.42-25.78
88Pundi XNPXS0.002206921791185-0.361.2255.07
89Enjin CoinENJ0.620001,496-25.365.49
90HorizenZEN48.01000115,834-1.184.07-37.08
91Reserve RightsRSR0.05000121-1.4434.92-11.57
92SiacoinSC0.0100024-0.386.08-24.56
93Theta FuelTFUEL0.09000217-2.9113.230.14
94HoloHOT0.002868648729347-0.15-0.5349.03
95FlowFLOW20.3900049,1950.1910.279.24
96Bitcoin GoldBTG26.6600064,323-0.742.31-3.55
97Curve DAO TokenCRV2.000004,825-0.474.21-32.43
98VenusXVS53.06000128,0180.43-0.35-36.16
99QuantQNT34.4400083,093-0.723.95-24.73
100DODODODO4.140009,9890.394.51-31.86