قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
10,493 USD
294,314,989 IRR
Ethereum
339 USD
9,322,611 IRR
Bitcoin Cash
215 USD
6,092,648 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

ثبت نام با شماره تلفن خود کاربر

زمان ارسال : 2020-02-13 00:26

به اطلاع کاربران عزیز می رساند که ، تایید هویت کاربران جدید فقط با شماره تلفن همراه خود کاربر امکان پذیر می باشد ، تمامی کاربران دقت نمایند که فروش رمزارز یا فروش ارز دیجیتال به سایت شهرکوین نمی باشد و بدون احرازهویت نیز کاربران می توانند رمزارز خود را به فروش برسانند.

خب ، سلام.

همونطور که گفتیم فروش رمزارز نیازی به احرازهویت نمی باشد ولی برای خرید رمزارز حتما باید شماره تلفن همراه و برای کاربر بوده تا برای احراز هویت کاربران تایید گردد.

این موارد هیچ گونه ربطی به مالیات و ... نداشته و فقط برای جلوگیری از پولشویی و ... در شهرکوین می باشد.

در صورتی که هرگونه پولشویی در شهرکوین مشاهده شود ، طبق هماهنگی ، با مقام های قضایی و نیروهای انتظامی همکاری کامل صورت خواهد پذیرفت.

تیم شهرکوین هدف خود را برای رعایت قوانین جمهوری اسلامی دانسته و هیچ گونه خدماتی برای پولشویی ، قمار و ... که در قانون کشوری مجاز نمی باشد همکاری نمی نماید.

همچنین طبق الگوریتم پیشرفته ی تشخیص اسناد شهرکوین ، در صورتی که کیفیت تصویر پایین یا ادیت و فتوشاپ گردد شهرکوین مجاز بوده تا درخواست تصویر مجدد نماید و در صورتی که کاربری از دادن تصویر خودداری نماید و مدارک هویتی جعلی به شهرکوین ارسال نماید ، شهرکوین این اختیار را دارد تا از کاربر به عنوان کاربران لیست سیاه قرار داده و در بخش لیست سیاه به صورت عموم قابل نمایش خواهد بود ، همچنین در صورت مشاهده مدارک هویتی جعلی و دستکاری شده همکاری لازم با مقام های قضایی محترم و نیروهای انتظامی و امنیتی انجام شده و پیگیری های لازم را مبذول خواهیم نمود.

تیم مدیریت و پشتیبانی شهرکوین ، فروشگاه رمزارزها.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

اولین فارم استخراج قانونی در ایران

تاریخ : 2019-12-13
اولین فارم استخراج بیت کوین (رمزارز) در ایران به صورت قانونی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت ، این شروعی برای استخراج بیت کوین و رمزارزها در ایران و مجاز شدن ماینینگ است ، حالا باید دید با قیمت برق اعلام شده تعداد ماینرها بالا خواهد رفت یا خیر.
ادامه مطلب ...


آموزش فروش بیت کوین

تاریخ : 2020-05-26
در این مطلب به صورت ویدئو آموزش فروش بیت کوین تهیه شده که میتونید از سایر رمزارزها هم از این روش استفاده کنید ، این آموزش به درخواست کاربران انجام شده و تمامی کاربرانی که تازه میخواهید بیت کوین خود را بفروشند و نمی دانند چطور اینکارو انجام بدن توصیه میشه یکبار مشاهده کنند.
ادامه مطلب ...


تحریم صرافی poloniex

تاریخ : 2017-10-31
خبر تازه ای نیست که صرافی بزرگ poloniex ایران رو تحریم کرده ولی برای عبور از تحریم ایا بهتره که از پروکسی ، VPN یا VPS استفاده کنیم؟!
در این مطلب به امنیت و اتصال به این صرافی ها و تفاوت عبور در موارد بالا به صورت مختصر بحث میکنیم.
در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
ادامه مطلب ...