قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
18,106 USD
453,396,547 IRR
Ethereum
550 USD
13,514,714 IRR
Bitcoin Cash
279 USD
7,054,927 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

ثبت نام با شماره تلفن خود کاربر

زمان ارسال : 2020-02-13 00:26

به اطلاع کاربران عزیز می رساند که ، تایید هویت کاربران جدید فقط با شماره تلفن همراه خود کاربر امکان پذیر می باشد ، تمامی کاربران دقت نمایند که فروش رمزارز یا فروش ارز دیجیتال به سایت شهرکوین نمی باشد و بدون احرازهویت نیز کاربران می توانند رمزارز خود را به فروش برسانند.

خب ، سلام.

همونطور که گفتیم فروش رمزارز نیازی به احرازهویت نمی باشد ولی برای خرید رمزارز حتما باید شماره تلفن همراه و برای کاربر بوده تا برای احراز هویت کاربران تایید گردد.

این موارد هیچ گونه ربطی به مالیات و ... نداشته و فقط برای جلوگیری از پولشویی و ... در شهرکوین می باشد.

در صورتی که هرگونه پولشویی در شهرکوین مشاهده شود ، طبق هماهنگی ، با مقام های قضایی و نیروهای انتظامی همکاری کامل صورت خواهد پذیرفت.

تیم شهرکوین هدف خود را برای رعایت قوانین جمهوری اسلامی دانسته و هیچ گونه خدماتی برای پولشویی ، قمار و ... که در قانون کشوری مجاز نمی باشد همکاری نمی نماید.

همچنین طبق الگوریتم پیشرفته ی تشخیص اسناد شهرکوین ، در صورتی که کیفیت تصویر پایین یا ادیت و فتوشاپ گردد شهرکوین مجاز بوده تا درخواست تصویر مجدد نماید و در صورتی که کاربری از دادن تصویر خودداری نماید و مدارک هویتی جعلی به شهرکوین ارسال نماید ، شهرکوین این اختیار را دارد تا از کاربر به عنوان کاربران لیست سیاه قرار داده و در بخش لیست سیاه به صورت عموم قابل نمایش خواهد بود ، همچنین در صورت مشاهده مدارک هویتی جعلی و دستکاری شده همکاری لازم با مقام های قضایی محترم و نیروهای انتظامی و امنیتی انجام شده و پیگیری های لازم را مبذول خواهیم نمود.

تیم مدیریت و پشتیبانی شهرکوین ، فروشگاه رمزارزها.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

49 افزونه مخرب گوگل کروم

تاریخ : 2020-04-16
Google Pulls از شناسایی 49 افزونه مرورگر گوگل کروم خبر داد که کلید های خصوصی کاربران را مورد هدف قرار داده و باعث دزدیده شدن دارایی کاربران می شده است ، با توجه به استفاده ی کیف پول ها به افزونه مانند کیف پول سخت افزاری لجر و ... باعث خالی شدن با امن ترین کیف پول ها به دلیل سواستفاده می شده است.
ادامه مطلب ...


کیف پول بیتکوین

تاریخ : 2020-02-02
تیم سیف ماینینگ یک ربات کیف پول بیت کوین بر بستر تلگرام راه اندازی کرده که میتونید از اون برای نگهداری بیت کوین به صورت بلند مدت و فروش به صورت مستقیم اقدام کنید ، ثبت نام در این ربات بسیار آسونه و فقط کافیه که وارد ربات بشین و کلید استارت رو بزنید.
ادامه مطلب ...


احکام مالیاتی مراکز استخراج رمزارزها

تاریخ : 2019-12-19
سازمان امور مالیاتی در بخشنامه‌ای احکام مالیاتی مراکز استخراج رمزارزها را برای اجرا ابلاغ کرد که بر اساس آن ، در صورت بازگشت ارز حاصل از صادرات رمزارزها به چرخه اقتصادی، مشمول مالیات با نرخ صفر خواهند بود.

ادامه مطلب ...