قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
9,250 USD
211,643,428 IRR
Ethereum
242 USD
5,330,527 IRR
Bitcoin Cash
236 USD
5,442,734 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

ثبت نام با شماره تلفن خود کاربر

زمان ارسال : 2020-02-13 00:26

به اطلاع کاربران عزیز می رساند که ، تایید هویت کاربران جدید فقط با شماره تلفن همراه خود کاربر امکان پذیر می باشد ، تمامی کاربران دقت نمایند که فروش رمزارز یا فروش ارز دیجیتال به سایت شهرکوین نمی باشد و بدون احرازهویت نیز کاربران می توانند رمزارز خود را به فروش برسانند.

خب ، سلام.

همونطور که گفتیم فروش رمزارز نیازی به احرازهویت نمی باشد ولی برای خرید رمزارز حتما باید شماره تلفن همراه و برای کاربر بوده تا برای احراز هویت کاربران تایید گردد.

این موارد هیچ گونه ربطی به مالیات و ... نداشته و فقط برای جلوگیری از پولشویی و ... در شهرکوین می باشد.

در صورتی که هرگونه پولشویی در شهرکوین مشاهده شود ، طبق هماهنگی ، با مقام های قضایی و نیروهای انتظامی همکاری کامل صورت خواهد پذیرفت.

تیم شهرکوین هدف خود را برای رعایت قوانین جمهوری اسلامی دانسته و هیچ گونه خدماتی برای پولشویی ، قمار و ... که در قانون کشوری مجاز نمی باشد همکاری نمی نماید.

همچنین طبق الگوریتم پیشرفته ی تشخیص اسناد شهرکوین ، در صورتی که کیفیت تصویر پایین یا ادیت و فتوشاپ گردد شهرکوین مجاز بوده تا درخواست تصویر مجدد نماید و در صورتی که کاربری از دادن تصویر خودداری نماید و مدارک هویتی جعلی به شهرکوین ارسال نماید ، شهرکوین این اختیار را دارد تا از کاربر به عنوان کاربران لیست سیاه قرار داده و در بخش لیست سیاه به صورت عموم قابل نمایش خواهد بود ، همچنین در صورت مشاهده مدارک هویتی جعلی و دستکاری شده همکاری لازم با مقام های قضایی محترم و نیروهای انتظامی و امنیتی انجام شده و پیگیری های لازم را مبذول خواهیم نمود.

تیم مدیریت و پشتیبانی شهرکوین ، فروشگاه رمزارزها.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

هزینه ی مصرف برق یک بیت کوین

تاریخ : 2018-02-03
ماینینگ یا استخراج ارزهای دیجیتال در حال حاضر یک شغل پردرآمد شده است که هر کسی میتواند انجام دهد.
ولی یک نکته ای وجود دارد که ماینر باید به این مورد توجه کند و آن هم هزینه ی استفاده ی برق می باشد.
هر چه قدرت دستگاه ها بیشتر باشد برق بیشتری مصرف میکند.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


بیت کوین 3586 دلار

تاریخ : 2018-11-25
امروز رمزارزها بدترین روز سال رو گذروندن و رکورد پایین ترین معاملات و پایین ترین قیمت ها رو بشکن ان ، معاملات رمزارزها بشدت اومده پایین و ماینرهای چینی در حال فروش اسیک ها شون حتی به صورت کیلویی هستن و حالا قراره بیت کوین بریزه؟!
اطلاعات بیشتر در ادامه ی مطالب...
ادامه مطلب ...


لغو فروش گرام توسط Liquid

تاریخ : 2020-01-17
صرافی ژاپنی Liquid اعلام کرد که فروش رمز ارز تلگرام معروف به گرام (gram) را که در حال حاضر طبق شرایط و مستندات که قرار بود در گذشته عرضه شود را به دلیل عرضه نشدن لغو کرده است ، صرافی Liquid چند ماه پیش طی اعلامیه ای که در سایت خود منتشر کرد تعطیل (غیرفعال در زمینه کریپتوکارنسی) شده است.
ادامه مطلب ...