قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
29,933 USD
748,325,251 IRR
Ethereum
1,781 USD
43,288,603 IRR
Bitcoin Cash
406 USD
10,158,949 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

ثبت نام با شماره تلفن خود کاربر

زمان ارسال : 2020-02-13 00:26

به اطلاع کاربران عزیز می رساند که ، تایید هویت کاربران جدید فقط با شماره تلفن همراه خود کاربر امکان پذیر می باشد ، تمامی کاربران دقت نمایند که فروش رمزارز یا فروش ارز دیجیتال به سایت شهرکوین نمی باشد و بدون احرازهویت نیز کاربران می توانند رمزارز خود را به فروش برسانند.

خب ، سلام.

همونطور که گفتیم فروش رمزارز نیازی به احرازهویت نمی باشد ولی برای خرید رمزارز حتما باید شماره تلفن همراه و برای کاربر بوده تا برای احراز هویت کاربران تایید گردد.

این موارد هیچ گونه ربطی به مالیات و ... نداشته و فقط برای جلوگیری از پولشویی و ... در شهرکوین می باشد.

در صورتی که هرگونه پولشویی در شهرکوین مشاهده شود ، طبق هماهنگی ، با مقام های قضایی و نیروهای انتظامی همکاری کامل صورت خواهد پذیرفت.

تیم شهرکوین هدف خود را برای رعایت قوانین جمهوری اسلامی دانسته و هیچ گونه خدماتی برای پولشویی ، قمار و ... که در قانون کشوری مجاز نمی باشد همکاری نمی نماید.

همچنین طبق الگوریتم پیشرفته ی تشخیص اسناد شهرکوین ، در صورتی که کیفیت تصویر پایین یا ادیت و فتوشاپ گردد شهرکوین مجاز بوده تا درخواست تصویر مجدد نماید و در صورتی که کاربری از دادن تصویر خودداری نماید و مدارک هویتی جعلی به شهرکوین ارسال نماید ، شهرکوین این اختیار را دارد تا از کاربر به عنوان کاربران لیست سیاه قرار داده و در بخش لیست سیاه به صورت عموم قابل نمایش خواهد بود ، همچنین در صورت مشاهده مدارک هویتی جعلی و دستکاری شده همکاری لازم با مقام های قضایی محترم و نیروهای انتظامی و امنیتی انجام شده و پیگیری های لازم را مبذول خواهیم نمود.

تیم مدیریت و پشتیبانی شهرکوین ، فروشگاه رمزارزها.