قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
11,826 USD
290,254,257 IRR
Ethereum
396 USD
9,341,840 IRR
Bitcoin Cash
319 USD
7,910,165 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

لغو فروش گرام توسط Liquid

زمان ارسال : 2020-01-17 11:19

صرافی ژاپنی Liquid اعلام کرد که فروش رمز ارز تلگرام معروف به گرام (gram) را که در حال حاضر طبق شرایط و مستندات که قرار بود در گذشته عرضه شود را به دلیل عرضه نشدن لغو کرده است ، صرافی Liquid چند ماه پیش طی اعلامیه ای که در سایت خود منتشر کرد تعطیل (غیرفعال در زمینه کریپتوکارنسی) شده است.

فروش محدود توکن های گرام در آسیا که در ماه ژوئن معرفی شد اما فروش آنها به ماه ژوئیه موکول گردید توسط یکی از بزرگترین سرمایه گذاران در کوین های اولیه تلگرام گرام (gram) به ارزش 1.7 میلیارد دلار است توسط صرافی Liquid انجام شده است.

با این حال توکن ها تا زمانی که شبکه TON تلگرام راه ندازی نشده است ، عرضه نخواهد شد.
شبکه ی TON قرار بود پشتیبانی رمزارز گرام را بر عهده بگیرد ، انتظار می رود این امر تا پایان ماه اکتبر میسر شود.

اکنون صرافی Liquid در پستی در وبلاگ خود در مورخه 10 ژانویه اعلام کرده است که شرایط تعیین شده برای شبکه ی TON باید تا 30 نوامبر 2019 اجرایی می شدند.
از آنجایی که این اقدام انجام نگرفت تصمیم به فروش لغو رمز ارز گرام صورت گرفته شده است.

پروژه بلاک چین تلگرام توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در اکتبر تحت پیگرد قانونی گرفت و این کمیسیون اعلام داشت که رمز ارز گرام از جمله اوراقی است که ثبت نشده است و از شرکت درخواست کرد تا رونمایی از شبکه TON را متوقف نماید.

طبق شکایت نامه اخیر تنظیم شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، تلگرام باید در مورخه های 18 و 19 فوریه در دادگاه حضور داشته باشد.

Seth Melamed ، مدیر عامل توسعه تجاری صرافی در گفتگو با کوین دسک اعلام نمود : "100 درصد پول سرمایه گذاران به آنها بازگردانده شده است ، صندوق این شرکت در بیانیه ای اعلام نمود که موجودی شرکت در حال حاضر صفر است و طبق بررسی ها نشان داده شده است کیف پول صرافی در حال حاضر خالی می باشد.".

ترجمه توسط تیم شهرکوین به نقل از سایت کوین دسک.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

چنج ماینینگ

تاریخ : 2019-06-27
مشکلات ماینینگ در ایران تمام نشدنی است و با توجه به امکانات کلاه برداری و آشنایی های کم ماینرها از کیف پول ها و مشکلات چنج توسط ماینرها ما تصمیم به راه اندازی سامانه ای گرفته ایم تا مشکلات چنج و تبدیل رمزارز استخراج شده به ریال به راهکاری آسوده امکان پذیر باشد.
اطلاعات بیشتر در ادامه ی مطالب...
ادامه مطلب ...


هزینه ی مصرف برق یک بیت کوین

تاریخ : 2018-02-03
ماینینگ یا استخراج ارزهای دیجیتال در حال حاضر یک شغل پردرآمد شده است که هر کسی میتواند انجام دهد.
ولی یک نکته ای وجود دارد که ماینر باید به این مورد توجه کند و آن هم هزینه ی استفاده ی برق می باشد.
هر چه قدرت دستگاه ها بیشتر باشد برق بیشتری مصرف میکند.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


حمایت HTC از Bitmark

تاریخ : 2019-09-04
شرکت HTC که یکی از غول‌های تجهیزات الکترونیکی مصرفی تلقی می‌شود رهبری سرمایه گذاری و به عرصه‌ی عمل رساندن مرحله‌ی نخست از این پلتفرم (سری A) با ارزشی در حدود 3 میلیون دلار را برعهده گرفته است. یکی از غول‌های تجارت الکترونیک (وبسایت علی بابا) و دو شرکت سرمایه گذاری بنام‌های WI هارپر و گروه ارز دیجیتالی نیز در این پروژه مشارکت دارند.
ادامه مطلب ...