قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
8,863 USD
161,622,983 IRR
Ethereum
203 USD
3,697,753 IRR
Bitcoin Cash
228 USD
4,154,596 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

لغو فروش گرام توسط Liquid

زمان ارسال : 2020-01-17 11:19

صرافی ژاپنی Liquid اعلام کرد که فروش رمز ارز تلگرام معروف به گرام (gram) را که در حال حاضر طبق شرایط و مستندات که قرار بود در گذشته عرضه شود را به دلیل عرضه نشدن لغو کرده است ، صرافی Liquid چند ماه پیش طی اعلامیه ای که در سایت خود منتشر کرد تعطیل (غیرفعال در زمینه کریپتوکارنسی) شده است.

فروش محدود توکن های گرام در آسیا که در ماه ژوئن معرفی شد اما فروش آنها به ماه ژوئیه موکول گردید توسط یکی از بزرگترین سرمایه گذاران در کوین های اولیه تلگرام گرام (gram) به ارزش 1.7 میلیارد دلار است توسط صرافی Liquid انجام شده است.

با این حال توکن ها تا زمانی که شبکه TON تلگرام راه ندازی نشده است ، عرضه نخواهد شد.
شبکه ی TON قرار بود پشتیبانی رمزارز گرام را بر عهده بگیرد ، انتظار می رود این امر تا پایان ماه اکتبر میسر شود.

اکنون صرافی Liquid در پستی در وبلاگ خود در مورخه 10 ژانویه اعلام کرده است که شرایط تعیین شده برای شبکه ی TON باید تا 30 نوامبر 2019 اجرایی می شدند.
از آنجایی که این اقدام انجام نگرفت تصمیم به فروش لغو رمز ارز گرام صورت گرفته شده است.

پروژه بلاک چین تلگرام توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در اکتبر تحت پیگرد قانونی گرفت و این کمیسیون اعلام داشت که رمز ارز گرام از جمله اوراقی است که ثبت نشده است و از شرکت درخواست کرد تا رونمایی از شبکه TON را متوقف نماید.

طبق شکایت نامه اخیر تنظیم شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، تلگرام باید در مورخه های 18 و 19 فوریه در دادگاه حضور داشته باشد.

Seth Melamed ، مدیر عامل توسعه تجاری صرافی در گفتگو با کوین دسک اعلام نمود : "100 درصد پول سرمایه گذاران به آنها بازگردانده شده است ، صندوق این شرکت در بیانیه ای اعلام نمود که موجودی شرکت در حال حاضر صفر است و طبق بررسی ها نشان داده شده است کیف پول صرافی در حال حاضر خالی می باشد.".

ترجمه توسط تیم شهرکوین به نقل از سایت کوین دسک.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

تحریم صرافی بینانس

تاریخ : 2018-11-16
صرافی بینانس که رتبه ی اول دنیا در ترید رمزارزها داره به کابرانش ایمیل ارسال کرده و توصیه کرده که رمزارزها رئ از حساب شون خارج کنن و جای دیگری منتقل کنند ، بینانس اعلام کرد در گروه تحریم کننده و حمایت از تحریم قراره قرار بگیره.
اطلاعات بیشتر در ادامه ی مطالب...
ادامه مطلب ...


بیت کوین چگونه کار میکند؟!

تاریخ : 2017-10-11
در این ویدیو یادمیگیرید چطور بیت کوین کار میکنه.
این ویدیو توسط استاد جادی صداگذاری شده و درک خوبی به تازه کار ها میده .
پیشنهاد میکنم اگه نمیدونید بیت کوین چگونه کار میکنه تماشا کنید.
برای همینه که بیت کوین امنه.
ادامه مطلب ...


هالوینگ بیت کوین

تاریخ : 2019-11-11
هالوینگ یا نصف شدن پاداش ماینرها که در دو مرحله های قبل انجام شد ، شاهد افزایش قیمت بیت کوین بوده است در این پست میخواهیم تصور ما در مورد هالوینگ روی بیت کوین رو تحلیل و بررسی کنیم و با تجربه هایی که در این چندساله اندوخته ایم مقایسه هایی در مورد هالوینگ داشته باشیم ، پس همراه ما باشید که شاید برای شما نیز مفید باشد.
ادامه مطلب ...