قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
9,250 USD
211,643,428 IRR
Ethereum
242 USD
5,330,527 IRR
Bitcoin Cash
236 USD
5,442,734 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

رکورد دریافت پول از بانک در روسیه

زمان ارسال : 2020-04-20 17:31

در کشور روسیه مردم به خاطر کرونا ویروس (کووید 19) ، قرنطینه و مشکلات بسته شدن در یک ماه به اندازه یک سال پول نقد را از بانک ها دریافت کردند ، مردم روسیه چندان علاقه ای به خرید کاغذ توالت و همه گیر شدن کرونا ویروس ندارند در عوض آنها پول نقد خود را جمع آوری می کنند تا در صورت بحران استفاده کنند.

بر اساس گزارش BNN بلومبرگ ، یک تریلیون روبل به ارزش 13.6 میلیارد دلار از طریق دستگاه های خودپرداز و بانک ها تا ماه مارس دریافت شده است.

Denis Poryvay تحلیل گر بانک در مسکو درباره منبع خبر گفت : "مردم می ترسند که بانک ها در دوران قرنطینه باز نباشند و امکان دریافت پول خود را نداشته باشند و همانطور که مواد غذایی را جمع می کردند پول نیز برداشت می کردند".

پس از اعلام پویتن ، رئیس جمهور کشور روسیه در مورد مالیات سپرده های بانکی ، افزایش چشمگیر برداشت ها مشاهده شد که پس از تمدید رئیس جمهور اقدامات خود را برای قرنطینه اعلام نمود ، برداشت و ذخیره پول نقد توسط مردم با سرعت بیشتری انجام گرفت.

در سایر کشورها نیز این اتفاق افتاده است ، مثلا در ایالت متحده نیز برداشت به دلیل بحران کرونا ویروس باعث افزایش شدید دریافت سرمایه شده است ، همانطور که در اواخر ماه مارس گزارش شد ، دلار ایالات متحده در بالاترین گردش بعد از "باگ Y2K" بر اساس داده های بانک مرکزی فدرال رزرو سنت لوئیس نشان داده است.

طبق گفته های مسکو نیوز ، کرونا ویروس در روسیه همچنان در حال گسترش است و آخرین آمار نشان می دهد که بیش از 47 هزار نفر جواب کرونا ویروس مثبت بوده و بیش از 400 نفر فوت کرده اند.

در حالی که تحقیقات نشان می دهد که دریافت و برگه های بانکی می تواند ویروس ها و باکتری ها را گسترش دهد ، بسیار از مردم روسیه هنوز ترجیح می دهند که پول های نقد خود را از بانک ها دریافت کرده و نگه داری کنند تا در صورت تعطیل شدن بانک ها نیز از سرمایه ی خود استفاده کنند.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

چنج ماینینگ

تاریخ : 2019-06-27
مشکلات ماینینگ در ایران تمام نشدنی است و با توجه به امکانات کلاه برداری و آشنایی های کم ماینرها از کیف پول ها و مشکلات چنج توسط ماینرها ما تصمیم به راه اندازی سامانه ای گرفته ایم تا مشکلات چنج و تبدیل رمزارز استخراج شده به ریال به راهکاری آسوده امکان پذیر باشد.
اطلاعات بیشتر در ادامه ی مطالب...
ادامه مطلب ...


نمایش قیمت سامانه سنا در شهرکوین

تاریخ : 2019-11-30
خب ، همونطور که میدونید شهرکوین با چند سال سابقه فعالیت وقت اش بود که قیمت های ارزهای فیات رو نیز نمایش بده و این اتفاق افتاد ، ارزهای فیات با سامانه سنا بروزرسانی میشه و میتونید از بخش صفحه ی اصلی سایت شهرکوین ، پایین صفحه بخش اطلاعات - ابزارها به نام "قیمت سامانه سنا (دلار و...)" رو میتونید وارد صفحه شده و قیمت ها رو مشاهده کنید.
ادامه مطلب ...


سنگاپور ، دریافت خدمات با رمزارزها

تاریخ : 2018-10-11
سنگاپور اقدام به کمک برای رمزارزها جهت دریافت خدمات بانکی میکند ، سازمان مالی سنگاپور(MAS) ، در حال تلاش برای راه اندازی رمز ارزی هستند تا از خدمات بانکی محلی به عنوان بخشی از تلاش های کشور برای بالا بردن توسعه فناوری های نوین اطمینان حاصل کنند.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...