قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
18,106 USD
453,396,547 IRR
Ethereum
550 USD
13,514,714 IRR
Bitcoin Cash
279 USD
7,054,927 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

رکورد دریافت پول از بانک در روسیه

زمان ارسال : 2020-04-20 17:31

در کشور روسیه مردم به خاطر کرونا ویروس (کووید 19) ، قرنطینه و مشکلات بسته شدن در یک ماه به اندازه یک سال پول نقد را از بانک ها دریافت کردند ، مردم روسیه چندان علاقه ای به خرید کاغذ توالت و همه گیر شدن کرونا ویروس ندارند در عوض آنها پول نقد خود را جمع آوری می کنند تا در صورت بحران استفاده کنند.

بر اساس گزارش BNN بلومبرگ ، یک تریلیون روبل به ارزش 13.6 میلیارد دلار از طریق دستگاه های خودپرداز و بانک ها تا ماه مارس دریافت شده است.

Denis Poryvay تحلیل گر بانک در مسکو درباره منبع خبر گفت : "مردم می ترسند که بانک ها در دوران قرنطینه باز نباشند و امکان دریافت پول خود را نداشته باشند و همانطور که مواد غذایی را جمع می کردند پول نیز برداشت می کردند".

پس از اعلام پویتن ، رئیس جمهور کشور روسیه در مورد مالیات سپرده های بانکی ، افزایش چشمگیر برداشت ها مشاهده شد که پس از تمدید رئیس جمهور اقدامات خود را برای قرنطینه اعلام نمود ، برداشت و ذخیره پول نقد توسط مردم با سرعت بیشتری انجام گرفت.

در سایر کشورها نیز این اتفاق افتاده است ، مثلا در ایالت متحده نیز برداشت به دلیل بحران کرونا ویروس باعث افزایش شدید دریافت سرمایه شده است ، همانطور که در اواخر ماه مارس گزارش شد ، دلار ایالات متحده در بالاترین گردش بعد از "باگ Y2K" بر اساس داده های بانک مرکزی فدرال رزرو سنت لوئیس نشان داده است.

طبق گفته های مسکو نیوز ، کرونا ویروس در روسیه همچنان در حال گسترش است و آخرین آمار نشان می دهد که بیش از 47 هزار نفر جواب کرونا ویروس مثبت بوده و بیش از 400 نفر فوت کرده اند.

در حالی که تحقیقات نشان می دهد که دریافت و برگه های بانکی می تواند ویروس ها و باکتری ها را گسترش دهد ، بسیار از مردم روسیه هنوز ترجیح می دهند که پول های نقد خود را از بانک ها دریافت کرده و نگه داری کنند تا در صورت تعطیل شدن بانک ها نیز از سرمایه ی خود استفاده کنند.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

آموزش فروش بیت کوین

تاریخ : 2020-03-27
در این مطلب آموزش تصویری فروش بیت کوین و سایر رمزارزها در شهرکوین رو توضیح دادیم و مراحل اولیه اش رو انجام دادیم و اگر شخصی بدون احرازهویت نیاز به فروش رمزارز خود داشته باشه اقدام نماید ، این آموزش مخصوص شهرکوین می باشد و فرآیند فروش در شهرکوین اتوماتیک می باشد.
ادامه مطلب ...


سقف فروش بدون احرازهویت

تاریخ : 2020-05-26
اشخاصی که برای فروش از شهرکوین اقدام می نمایند نیاز به احرازهویت نمی باشند و کد تاییده ی ارسال شده در موقع ثبت نام به منزله ی احرازهویت یک مرحله ی برای فروشندگان کافی می باشد ، از همین رو از امروز سقف فروش بدون احرازهویت به مبلغ 50 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.
ادامه مطلب ...


ثبت نام با شماره تلفن خود کاربر

تاریخ : 2020-02-13
به اطلاع کاربران عزیز می رساند که ، تایید هویت کاربران جدید فقط با شماره تلفن همراه خود کاربر امکان پذیر می باشد ، تمامی کاربران دقت نمایند که فروش رمزارز یا فروش ارز دیجیتال به سایت شهرکوین نمی باشد و بدون احرازهویت نیز کاربران می توانند رمزارز خود را به فروش برسانند.
ادامه مطلب ...