قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
10,490 USD
294,232,825 IRR
Ethereum
339 USD
9,309,413 IRR
Bitcoin Cash
215 USD
6,092,206 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

رکورد دریافت پول از بانک در روسیه

زمان ارسال : 2020-04-20 17:31

در کشور روسیه مردم به خاطر کرونا ویروس (کووید 19) ، قرنطینه و مشکلات بسته شدن در یک ماه به اندازه یک سال پول نقد را از بانک ها دریافت کردند ، مردم روسیه چندان علاقه ای به خرید کاغذ توالت و همه گیر شدن کرونا ویروس ندارند در عوض آنها پول نقد خود را جمع آوری می کنند تا در صورت بحران استفاده کنند.

بر اساس گزارش BNN بلومبرگ ، یک تریلیون روبل به ارزش 13.6 میلیارد دلار از طریق دستگاه های خودپرداز و بانک ها تا ماه مارس دریافت شده است.

Denis Poryvay تحلیل گر بانک در مسکو درباره منبع خبر گفت : "مردم می ترسند که بانک ها در دوران قرنطینه باز نباشند و امکان دریافت پول خود را نداشته باشند و همانطور که مواد غذایی را جمع می کردند پول نیز برداشت می کردند".

پس از اعلام پویتن ، رئیس جمهور کشور روسیه در مورد مالیات سپرده های بانکی ، افزایش چشمگیر برداشت ها مشاهده شد که پس از تمدید رئیس جمهور اقدامات خود را برای قرنطینه اعلام نمود ، برداشت و ذخیره پول نقد توسط مردم با سرعت بیشتری انجام گرفت.

در سایر کشورها نیز این اتفاق افتاده است ، مثلا در ایالت متحده نیز برداشت به دلیل بحران کرونا ویروس باعث افزایش شدید دریافت سرمایه شده است ، همانطور که در اواخر ماه مارس گزارش شد ، دلار ایالات متحده در بالاترین گردش بعد از "باگ Y2K" بر اساس داده های بانک مرکزی فدرال رزرو سنت لوئیس نشان داده است.

طبق گفته های مسکو نیوز ، کرونا ویروس در روسیه همچنان در حال گسترش است و آخرین آمار نشان می دهد که بیش از 47 هزار نفر جواب کرونا ویروس مثبت بوده و بیش از 400 نفر فوت کرده اند.

در حالی که تحقیقات نشان می دهد که دریافت و برگه های بانکی می تواند ویروس ها و باکتری ها را گسترش دهد ، بسیار از مردم روسیه هنوز ترجیح می دهند که پول های نقد خود را از بانک ها دریافت کرده و نگه داری کنند تا در صورت تعطیل شدن بانک ها نیز از سرمایه ی خود استفاده کنند.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

هزینه ی مصرف برق یک بیت کوین

تاریخ : 2018-02-03
ماینینگ یا استخراج ارزهای دیجیتال در حال حاضر یک شغل پردرآمد شده است که هر کسی میتواند انجام دهد.
ولی یک نکته ای وجود دارد که ماینر باید به این مورد توجه کند و آن هم هزینه ی استفاده ی برق می باشد.
هر چه قدرت دستگاه ها بیشتر باشد برق بیشتری مصرف میکند.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


آموزش وریفای در شهرکوین

تاریخ : 2018-09-22
شهرکوین با بیش از یکسال سابقه در خرید و فروش ارزهای دیجیتال ، هروز به کاربران اش اضافه میشه و سوال هایی در رابطه با احراز هویت سوال پرسیده میشه ، ما هم اومدیم و این مطلب رو برای کسایی که تازه میخوان احراز هویت رو انجام بدن نوشتیم تا راحت تر بدانند و بتوانند احراز هویت شان را انجام دهند.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


آموزش فروش بیت کوین

تاریخ : 2020-05-26
در این مطلب به صورت ویدئو آموزش فروش بیت کوین تهیه شده که میتونید از سایر رمزارزها هم از این روش استفاده کنید ، این آموزش به درخواست کاربران انجام شده و تمامی کاربرانی که تازه میخواهید بیت کوین خود را بفروشند و نمی دانند چطور اینکارو انجام بدن توصیه میشه یکبار مشاهده کنند.
ادامه مطلب ...