قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
10,492 USD
294,306,118 IRR
Ethereum
340 USD
9,349,906 IRR
Bitcoin Cash
216 USD
6,107,525 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

ماشین حساب رمزارزها

زمان ارسال : 2020-02-02 20:25

خب ، دیدم این ماشین حساب رو بروزرسانی کردیم و گرافیک اش زیباتر و کارامد تر شده و کارهایی بزرگتر از حساب کردن یه رمزارز رو داره برای همین این ماشین حساب رمزارز رو بهتون معرفی میکنم ، البته در سایت بود الان خدماتی که اضافه شده رو معرفی میکنیم.

برای ورود به بخش < a href="https://coincity.ir/price/change.php" target="_blank">محاسبه ی قیمت و مقدار رمزارزها کلیک کنید.

خوب ، همونطور که دیدن تمام 100 رمزارز برتر وجود داره و میتونید رمزارزها رو حساب کنید و ببینید اگه یک ارز داشتین در مقابل دیگر رمزارزها چه مقداری میشه.

برای مشاهده ویدئو از آپارات اینجا کلیک کنید

برای مشاهده ی ویدئو ادامه مطلب رو ببینید :شهرکوین ، فروشگاه رمزارزها
برای ایجاد خدمات برتر یا خدمات دیگه که ایده شو دارین به ما بگین که هم شما شریک بشین و هم با همکاری هم توسعه بدیم.
تیم شهرکوین.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

نمایش قیمت سامانه سنا در شهرکوین

تاریخ : 2019-11-30
خب ، همونطور که میدونید شهرکوین با چند سال سابقه فعالیت وقت اش بود که قیمت های ارزهای فیات رو نیز نمایش بده و این اتفاق افتاد ، ارزهای فیات با سامانه سنا بروزرسانی میشه و میتونید از بخش صفحه ی اصلی سایت شهرکوین ، پایین صفحه بخش اطلاعات - ابزارها به نام "قیمت سامانه سنا (دلار و...)" رو میتونید وارد صفحه شده و قیمت ها رو مشاهده کنید.
ادامه مطلب ...


49 افزونه مخرب گوگل کروم

تاریخ : 2020-04-16
Google Pulls از شناسایی 49 افزونه مرورگر گوگل کروم خبر داد که کلید های خصوصی کاربران را مورد هدف قرار داده و باعث دزدیده شدن دارایی کاربران می شده است ، با توجه به استفاده ی کیف پول ها به افزونه مانند کیف پول سخت افزاری لجر و ... باعث خالی شدن با امن ترین کیف پول ها به دلیل سواستفاده می شده است.
ادامه مطلب ...


رتبه بندی پروژه های رمزارزها در چین

تاریخ : 2020-04-13
مرکز اطلاعات و توسعه صنعت چین جدیدترین رتبه بندی پروژه های رمزنگاری شده خود را منتشر کرده است ، در حالی که این کشور در حال مبارزه با کرونا ویروس (کووید 19) نیز رتبه بندی جدید خود را منتشر کرده که در مجموع 37 پروژه رمزنگاری در این ماه و همچنین در سه دسته بندی جداگانه ارزیابی و رتبه بندی شده اند.
ادامه مطلب ...