قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
10,491 USD
294,259,581 IRR
Ethereum
340 USD
9,345,882 IRR
Bitcoin Cash
216 USD
6,105,302 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

فعالیت شهرکوین در سال نو 99

زمان ارسال : 2020-03-17 15:40

خدمت تمامی کاربران و میهمانان شهرکوین سلام عرض می کنیم و با توجه به فرا رسیدن سال نو رو خدمت تمامی کاربران تبریک عرض می نمایم و سال خوبی را برای تمامی کاربران آرزومندیم و با توجه به تعطیلی بانک ها فعالیت شهرکوین پایدار بوده ولی تغییرات در فرآیند خرید و فروش خواهیم داشت که در ادامه قابل مشاهده است.

آخرین واریزی حواله پایا بین بانکی در روز 28 اسفند ماه 98 ساعت 9 صبح می باشد و تا روز 4 فروردین امکان ثبت سفارش به بانک هایی به غیر از بانک ملت امکان واریز وجود نخواهد داشت لذا سیستم به طور خودکار کارت های بانکی ملت را پذیرفته و پرداخت درون بانکی با زمان حداکثر 2 ساعت واریز خواهد نمود.

خرید رمزارز تا 4 فروردین بسته خواهد بود ، بسته بودن فرآیند خرید به دلیل افزایش قیمت حواله ی ارزی می باشد و با توجه به افزایش ارز و خرید رمزارزها ، امکان سفارش وجود نخواهد داشت ، در صورت افزایش موجودی ، می توانید به صورت خودکار از روز 4 فروردین 99 تا 6 فروردین 99 اقدام نمائید که روزهای بعدی از 8 الی 10 فروردین می باشد که از روز 16 فروردین 99 تمامی حالت های خرید و فروش به حالت روال سابق قابل خرید و فروش می باشند.

تمامی کاربران ویژه و ماینرهایی که قرار داد با شهرکوین دارند می توانند خدمات واریز ریالی به بانک ملی و ملت را در زمان حداکثر 60 دقیقه انجام دهند و همچنین درخواست واریز وجه بدون کارت را در زمان حداکثر 10 دقیقه تا سقف 200 هزار تومان با عابر بانک های ملت اقدام نمایند.

شهرکوین سال خوبی را برای تمامی کاربران و ایرانیان عزیز تبریک عرض نموده و سال خوبی را برای آنها آرزومند است.
مدیریت شهرکوین

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

آریزونا حامی بلاک چین

تاریخ : 2018-02-12
یک قانون گذار آریزونا می خواهد از حامیان بلاک چین از ممنوعیت های ممنوعه توسط دولت های محلی و ایالت محافظت کند.
جسله ای که آریزونا گذاشته شد مهم ترین جلسه سال 2018 را میتوان نام برد ، این جلسه کمک خوبی برای افزایش قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتالی انجام داد.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


تاکید رهبر چین بر بلاک چین

تاریخ : 2019-10-25
رهبر چین در هجدهمین جلسه برای آشنایی با شرایط کنونی و توسعه فناوری بلاکچین را برگزار کردند. شی جین پینگ رهبر چین تاکید کرد به کارگیری فناوری بلاکچین در اصلاحات فنی و صنعتی فعلی نقشی مهم دارد و توسعه این فناوری را به برای رسیدن به نوآوری های فنی هر چه بیشتر سرعت بخشیم و قانون به کارگیری بلاک چین را وضع نماییم.
ادامه مطلب ...


خرید بیت کوین به صورت اتوماتیک

تاریخ : 2020-03-15
کاربران محترم شهرکوین توجه فرمائید که شهرکوین سیستم اتوماتیک فروش رمزارز خود را راه اندازی نموده است ، با این سیستم به طور خوکار تمامی فرآیند فروش به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و دیگر هیچ کاربری منتظر تایید نخواهند ماند.
ادامه مطلب ...