قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
9,103 USD
193,149,606 IRR
Ethereum
227 USD
4,644,170 IRR
Bitcoin Cash
222 USD
4,776,573 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

تحریم امریکا و کرپیتوکارنسی

زمان ارسال : 2018-06-10 11:20

اگه اخبار رو دنبال کرده باشید امریکا از برجام خارج شده و با اینکه ایران در برجام مونده ولی باز هم امریکا داره تحریم های جدیدی علیه ایران وضع میکنه و بر تریدرهای ایرانی استرس بلاک یا فریز شدن رو دارن که ممکنه اکسچنج های خارجی اینکارو انجام بدن که در این پست در این مورد صحبت میکنیم.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...

اگه یادتون باشه و قدیمی باشید اکسچنج بیترکس که در حال حاضر رتبه ی 28 جهانی اکسچنج رو به دوش میکشه قبلا که امریکا دور جدیدی از تحریم ها رو شروع کرده بود کوین های تریدرهای ایرانی رو فریز کرد و هیچ ایرانی دیگه نتونست ارزهاشونو بیرون بکشن یا چنج کنن و تا الان که این مطلب نوشته میشه ایرانی ای رو ندیدم که به ارزهای دیجیتالی شون دسترسی داشته باشه پس همیشه باید کمال احتیاط رو برای ارزهای دیجیتالی مون داشته باشیم چون پول دادیم.

چرا بیترکس اینجوری شد؟
بیترکس دفترش توی ایالات متحده (واشنگتن) قرار داره و اکسچنج بیترکس قبل از فریز کردن ارزهای دیجیتالی ایرانیان هیچ نکته یا خبری در این مورد نداده بود تا این که ایرانیان نتونستن به حساب هاشون دسترسی داشته باشن.
اون موقع طی ایمیل هایی که بین کاربران ایرانی و پشتیبانی بیترکس انجام شد نشون میداد که این موقتیه و حل میشه و بیترکس هیچ مشکلی با ایرانی ها نداره ولی با گذشته چند ماه هم مشکل حل نشد و معلوم شد که هیچ ایرانی دیگه دسترسی نداره و نمیشه دسترسی به حساب های ایرانی بیترکس داشت.

حالا با گذشت زمان اکسچنج هایی مانند بینانس که یکی از پراستفاده ترین اکسچنج توسط ایرانی ها هست داریم اعلام کرده که ممکنه حساب های کشورهایی که در تحریم امریکا قرار داره رو ببنده و طبق بررسی ها و ایمیل های رد و بدل شده کاربران معلوم شده که اگه قرار باشه حساب ایرانی ها رو ببندن یا فریز کنن چند روز قبل اعلام میکنن که ایرانی ها ارزهای دیجیتالی شون رو بیرون بکشن و جای دیگه ای منتقل کنن.

ولی این عاقلانه است؟ معلومه که نه.

چون تجربه میگه (تجربه ی تلخ بیترکس) همین امروز کوین هاتونو به یک کیف پول امن منتقل کنید (جایی که پرایوت کی رو بهتون بده) که امن ترین کیف پول ، کیف پول کاغذی (paper wallet) منتقل کنید و حتما اطلاعات پرایوت کی رو نگه دارید.

کابران توصیه کردن برای وصل شدن به اکسچنج ها از vps ها استفاده کنید که امنیت شون نسبت به ای پی ایرانی و فیلترشکن ها بالاتره.
به دلایلی که ممکنه ای پی سرور مجازی نشون دهنده ی سرور مجازی باشه در این مورد هم امنیت حساب کاربری نمیتونه 100% باشه.
تا جایی که میشه سعی کنید وریفای تلفن همراه رو برای ایران انجام ندید و از برنامه ی امنیتی گوگل استفاده کنید و کلید ریکاوری هم حتما نگه دارید.

نکات : این پست فقط برای اطلاع رسانی است و مسئولیت هرگونه ضرر احتمالی در جابه جایی و ...به کاربر استفاده کننده خواهد بود.
اگه فکر میکنید که ممکنه ضرر کنید ارزهاتون رو توی کیف پول نگه دارید و اگه سود خوبی کردید میتونید به پول ایران تبدیل کنید.
شهرکوین.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

حذف بیش از 80 الت کوین از بیترکس

تاریخ : 2018-03-25
بیترکس اعلام کرد 82 الت کوین را از لیست خود حذف خواهد کرد تاریخ حذف از لیست را 30 مارس برابر با 10 فروردین ماه اعلام کرده است.
اگر شما نیز جزو کسانی هستید که از این الت کوین ها در بیترکس دارید بهتر است که ارز خود را به ارز دیگری تبدیل یا به کیف پول دیگری منتقل کنید.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


ارزهای دیجیتال در کشورها

تاریخ : 2018-07-23
در حالی که ارزهای دیجیتال در ایران داره فیلتر میشه و بیشتر سایت های که در مورد ارزهای دیجیتال مربوط میشه داره فیلتر میشه بیشتر کشورها دارن ارزهای دیجیتال رو قبول میکنن در ادامه با ما باشید که لیست کشورهایی که ارزهای دیجیتال رو قبول کردن رو میخواهیم منتشر کنیم.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


وزیر خزانه داری ایالات متحده بیت کوین نباید ناشناس باشد.

تاریخ : 2018-01-14
وزیر خزانه داری ایالات متحده، استیون مانوچین ، در نشست گروه اقتصادی واشنگتن در روز جمعه اظهار داشت که داشتن حساب بیت کوین و کریپتوکارنسی ناشناس است و سعی در تلاش برای ردیابی کسانی است که حساب بیت کوین یا بلاک چین داشته باشند.
بانک های سوئیس نیز برای شما حساب ناشناس بازخواهند کرد.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...