قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
36,747 USD
808,443,771 IRR
Ethereum
1,266 USD
26,453,999 IRR
Bitcoin Cash
511 USD
11,231,206 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

وام بایننس فعال شد

زمان ارسال : 2020-02-06 00:06

بایننس (Binance) مستقر در مالت ، یکی از برترین و پر حجم ترین صرافی رمزارزی در جهان نسبت به حجم معاملات اکنون به کاربران اجازه می دهد تا از سرمایه های رمزارز خود را به عنوان وثیقه برای گرفتن وام و اعتبارات آنی در اختیار کاربران قرار دهند شروع به فعالیت جهانی نمود.

چند وقت پیش بایننس یک پروژه ای برای وام دهی با رمزارزها عرضه نمود که به صورت تست در برخی نقاط قابل دسترس بود.

حالا ویژگی جدید Cross Collateral شروع به فعالیت نموده است ، با این ویژگی جدید کاربران می توانند معاملات آتی را با استفاده از دارایی های ذخیره شده در کیف پول خود به عنوان وثیقه ، معامله و تجارت کنند بدون اینکه نیازی به استفاده از رمزارز خود برای خرید داشته باشند.

معامله گران با استفاده از این سرویس می توانند در حال حاضر وام (USDT) را به میزان صفر درصد در مقابل دارایی های Binance USD (BUSD) وام بگیرند (مبلغ مورد نظر هر مبادله ای که با همکاری شرکت پکسوس تنظیم شده در نیویورک صادر شده است) و در نتیجه نیاز به انتقال BUSD به یک کیف پول آتی را رفع می کند.

آرون گونگ ، مدیر Binance Futures ، گفت : "در آینده ای نزدیک تعداد رمزارزها افزایش خواهد یافت و کاربران می توانند در آن زمان از رمزارزهای بیشتری استفاده نمایند ، وثیقه یک ویژگی بسیار پیش بینی شده برای معامله گران در Binance Futures ، اجازه می دهد انعطاف پذیری بیشتر و برای انتخاب سپرده ها دست کاربران باز باشد."

پلت فرم Binance Futures به کاربران این فرصت را می دهد تا 13 جفت برای تجارت استفاده کنند و همچنین مواضع (وثیقه) موجود را برای مدیریت ریسک خود محافظت کنند.

Binance همچنین گفت سه شنبه در حال تنظیم ساختار هزینه خود برای تشویق سازندگان بازار برای اضافه کردن نقدینگی به سکوی آتی خود است.

بر اساس برنامه اصلاح شده بازار Binance Futures Market ، سازندگان بازار هزینه منفی برای قرار دادن معاملات روی جفت های انتخاب شده دریافت می کنند. جزئیات کامل هنوز منتشر نشده است.

با شهرکوین همراه باشید.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

ماشین حساب رمزارزها

تاریخ : 2020-02-02
خب ، دیدم این ماشین حساب رو بروزرسانی کردیم و گرافیک اش زیباتر و کارامد تر شده و کارهایی بزرگتر از حساب کردن یه رمزارز رو داره برای همین این ماشین حساب رمزارز رو بهتون معرفی میکنم ، البته در سایت بود الان خدماتی که اضافه شده رو معرفی میکنیم.
ادامه مطلب ...


فعالیت شهرکوین در سال نو 99

تاریخ : 2020-03-17
خدمت تمامی کاربران و میهمانان شهرکوین سلام عرض می کنیم و با توجه به فرا رسیدن سال نو رو خدمت تمامی کاربران تبریک عرض می نمایم و سال خوبی را برای تمامی کاربران آرزومندیم و با توجه به تعطیلی بانک ها فعالیت شهرکوین پایدار بوده ولی تغییرات در فرآیند خرید و فروش خواهیم داشت که در ادامه قابل مشاهده است.
ادامه مطلب ...


اولین فارم استخراج قانونی در ایران

تاریخ : 2019-12-13
اولین فارم استخراج بیت کوین (رمزارز) در ایران به صورت قانونی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت ، این شروعی برای استخراج بیت کوین و رمزارزها در ایران و مجاز شدن ماینینگ است ، حالا باید دید با قیمت برق اعلام شده تعداد ماینرها بالا خواهد رفت یا خیر.
ادامه مطلب ...