قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
10,485 USD
294,096,854 IRR
Ethereum
340 USD
9,342,485 IRR
Bitcoin Cash
215 USD
6,097,467 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

وام بایننس فعال شد

زمان ارسال : 2020-02-06 00:06

بایننس (Binance) مستقر در مالت ، یکی از برترین و پر حجم ترین صرافی رمزارزی در جهان نسبت به حجم معاملات اکنون به کاربران اجازه می دهد تا از سرمایه های رمزارز خود را به عنوان وثیقه برای گرفتن وام و اعتبارات آنی در اختیار کاربران قرار دهند شروع به فعالیت جهانی نمود.

چند وقت پیش بایننس یک پروژه ای برای وام دهی با رمزارزها عرضه نمود که به صورت تست در برخی نقاط قابل دسترس بود.

حالا ویژگی جدید Cross Collateral شروع به فعالیت نموده است ، با این ویژگی جدید کاربران می توانند معاملات آتی را با استفاده از دارایی های ذخیره شده در کیف پول خود به عنوان وثیقه ، معامله و تجارت کنند بدون اینکه نیازی به استفاده از رمزارز خود برای خرید داشته باشند.

معامله گران با استفاده از این سرویس می توانند در حال حاضر وام (USDT) را به میزان صفر درصد در مقابل دارایی های Binance USD (BUSD) وام بگیرند (مبلغ مورد نظر هر مبادله ای که با همکاری شرکت پکسوس تنظیم شده در نیویورک صادر شده است) و در نتیجه نیاز به انتقال BUSD به یک کیف پول آتی را رفع می کند.

آرون گونگ ، مدیر Binance Futures ، گفت : "در آینده ای نزدیک تعداد رمزارزها افزایش خواهد یافت و کاربران می توانند در آن زمان از رمزارزهای بیشتری استفاده نمایند ، وثیقه یک ویژگی بسیار پیش بینی شده برای معامله گران در Binance Futures ، اجازه می دهد انعطاف پذیری بیشتر و برای انتخاب سپرده ها دست کاربران باز باشد."

پلت فرم Binance Futures به کاربران این فرصت را می دهد تا 13 جفت برای تجارت استفاده کنند و همچنین مواضع (وثیقه) موجود را برای مدیریت ریسک خود محافظت کنند.

Binance همچنین گفت سه شنبه در حال تنظیم ساختار هزینه خود برای تشویق سازندگان بازار برای اضافه کردن نقدینگی به سکوی آتی خود است.

بر اساس برنامه اصلاح شده بازار Binance Futures Market ، سازندگان بازار هزینه منفی برای قرار دادن معاملات روی جفت های انتخاب شده دریافت می کنند. جزئیات کامل هنوز منتشر نشده است.

با شهرکوین همراه باشید.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

هزینه ی مصرف برق یک بیت کوین

تاریخ : 2018-02-03
ماینینگ یا استخراج ارزهای دیجیتال در حال حاضر یک شغل پردرآمد شده است که هر کسی میتواند انجام دهد.
ولی یک نکته ای وجود دارد که ماینر باید به این مورد توجه کند و آن هم هزینه ی استفاده ی برق می باشد.
هر چه قدرت دستگاه ها بیشتر باشد برق بیشتری مصرف میکند.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


تاثیر قیمت بر روی فروش بیت کوین

تاریخ : 2020-01-26
بالا رفتن قیمت بیت کوین موجب شده تا بر روی فروش بیت کوین تاثیر بسیاری داشته باشد. با شروع سال 2020 قیمت ارز بیت کوین به بالای 9000 دلار رسید که برای افرادی که سرمایه گذاری در این زمینه داشتند بسیار پر سود بوده است. تحلیلگران افزایش قیمت بیت کوین را برای آینده در نظر می گیرند.
ادامه مطلب ...


49 افزونه مخرب گوگل کروم

تاریخ : 2020-04-16
Google Pulls از شناسایی 49 افزونه مرورگر گوگل کروم خبر داد که کلید های خصوصی کاربران را مورد هدف قرار داده و باعث دزدیده شدن دارایی کاربران می شده است ، با توجه به استفاده ی کیف پول ها به افزونه مانند کیف پول سخت افزاری لجر و ... باعث خالی شدن با امن ترین کیف پول ها به دلیل سواستفاده می شده است.
ادامه مطلب ...