قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
9,092 USD
192,913,481 IRR
Ethereum
227 USD
4,646,529 IRR
Bitcoin Cash
222 USD
4,772,412 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

وام بایننس فعال شد

زمان ارسال : 2020-02-06 00:06

بایننس (Binance) مستقر در مالت ، یکی از برترین و پر حجم ترین صرافی رمزارزی در جهان نسبت به حجم معاملات اکنون به کاربران اجازه می دهد تا از سرمایه های رمزارز خود را به عنوان وثیقه برای گرفتن وام و اعتبارات آنی در اختیار کاربران قرار دهند شروع به فعالیت جهانی نمود.

چند وقت پیش بایننس یک پروژه ای برای وام دهی با رمزارزها عرضه نمود که به صورت تست در برخی نقاط قابل دسترس بود.

حالا ویژگی جدید Cross Collateral شروع به فعالیت نموده است ، با این ویژگی جدید کاربران می توانند معاملات آتی را با استفاده از دارایی های ذخیره شده در کیف پول خود به عنوان وثیقه ، معامله و تجارت کنند بدون اینکه نیازی به استفاده از رمزارز خود برای خرید داشته باشند.

معامله گران با استفاده از این سرویس می توانند در حال حاضر وام (USDT) را به میزان صفر درصد در مقابل دارایی های Binance USD (BUSD) وام بگیرند (مبلغ مورد نظر هر مبادله ای که با همکاری شرکت پکسوس تنظیم شده در نیویورک صادر شده است) و در نتیجه نیاز به انتقال BUSD به یک کیف پول آتی را رفع می کند.

آرون گونگ ، مدیر Binance Futures ، گفت : "در آینده ای نزدیک تعداد رمزارزها افزایش خواهد یافت و کاربران می توانند در آن زمان از رمزارزهای بیشتری استفاده نمایند ، وثیقه یک ویژگی بسیار پیش بینی شده برای معامله گران در Binance Futures ، اجازه می دهد انعطاف پذیری بیشتر و برای انتخاب سپرده ها دست کاربران باز باشد."

پلت فرم Binance Futures به کاربران این فرصت را می دهد تا 13 جفت برای تجارت استفاده کنند و همچنین مواضع (وثیقه) موجود را برای مدیریت ریسک خود محافظت کنند.

Binance همچنین گفت سه شنبه در حال تنظیم ساختار هزینه خود برای تشویق سازندگان بازار برای اضافه کردن نقدینگی به سکوی آتی خود است.

بر اساس برنامه اصلاح شده بازار Binance Futures Market ، سازندگان بازار هزینه منفی برای قرار دادن معاملات روی جفت های انتخاب شده دریافت می کنند. جزئیات کامل هنوز منتشر نشده است.

با شهرکوین همراه باشید.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

قیمت در جستجو بیت کوین

تاریخ : 2019-04-08
طبق آمارهای بدست آمده از ترندز گوگل آمار جستجو در محدوده ی یک ماهه ، قیمت بیت کوین زمانی که به 4100 دلار روند صعودی را به خود گرفت جستجوها نیز افزایش یافت ، در این مطلب به تحلیل جزئی نمودار قیمت بیت کوین و جستجو کلمه بیت کوین خواهیم پرداخت...
اطلاعات بیشتر در ادامه ی مطالب...
ادامه مطلب ...


ارزهای دیجیتال در کشورها

تاریخ : 2018-07-23
در حالی که ارزهای دیجیتال در ایران داره فیلتر میشه و بیشتر سایت های که در مورد ارزهای دیجیتال مربوط میشه داره فیلتر میشه بیشتر کشورها دارن ارزهای دیجیتال رو قبول میکنن در ادامه با ما باشید که لیست کشورهایی که ارزهای دیجیتال رو قبول کردن رو میخواهیم منتشر کنیم.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


آموزش وریفای در شهرکوین

تاریخ : 2018-09-22
شهرکوین با بیش از یکسال سابقه در خرید و فروش ارزهای دیجیتال ، هروز به کاربران اش اضافه میشه و سوال هایی در رابطه با احراز هویت سوال پرسیده میشه ، ما هم اومدیم و این مطلب رو برای کسایی که تازه میخوان احراز هویت رو انجام بدن نوشتیم تا راحت تر بدانند و بتوانند احراز هویت شان را انجام دهند.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...