قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
29,597 USD
739,926,669 IRR
Ethereum
1,742 USD
42,333,533 IRR
Bitcoin Cash
401 USD
10,021,394 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

حداقل فروش بیت کوین

زمان ارسال : 2020-02-10 21:33

در این مطلب به این موضوع که حداقل فروش بیت کوین چقدر هست و چرا باید برای فروش بیت کوین یا دریافت بیت کوین و سایر رمزارزها برای معامله و خرید و فروش لازم هست بپردازیم ، حداقل فروش بیت کوین در بیشتر اکسچنج ها و صرافی ها لازمه و کیف پول ها هم محدودیت هایی دارن.

خب ، همونطور که می دونید برای انتقال بیت کوین یک حداقل هایی وجود داره تا انتقال ما انجام بشه.

یکی از اون حداقل ها ، مقدار حداقل ارسال بیت کوین و سایر رمزارزها هست ، یعنی اگه مقدار بیت کوین کمتر از مقدار تعیین شده توسط کیف پول ، اکسچنج یا صرافی و ... باشه انتقال یا فروش و ... انجام نمیشه.

مثلا صرافی بایننس اعلام کرده که حداقل ارسال بیت کوین 0.002 بیت کوین هست ، بعضی کیف پول ها مانند بلاک چین دات کام نیز قبلا این مقدار حداقل برداشت رو اعلام کرده بودند.

در ایران صرافی های داخل کشور نیز با توجه به سود و ضرر خود از ارسال مقدار های کم مانند 500 هزار تومان و حتی کمتر از یک میلیون تومان خرید و فروش ندارند و خودداری می نمایند.

در سایت های خارجی و بین المللی حداقل ارسال بیت کوین 0.002 بیت کوین اعلام شده که به دلیل کاهش مقدار فی ، این مقدار با توجه به افزایش قیمت بیت کوین در حال حاضر اکثرا مقادیر کاهش یافته اند.

همچنین مقدار فی نیز در الویت های حداقل خرید و فروش هستند ، به این معنی که در صورتی که قیمت بیت کوین کاهش داشته باشد و برای ماینرها برای سود دهی مقدار فی افزایش داشته در نتیجه حداقل فروش بیت کوین یا حداقل ارسال بیت کوین نیز افزایش می یابد.

برای همین است که در افزایش قیمت مقدار فی کاهش و در صور کاهش قیمت بیت کوین ، مقدار فی افزایش می یابد.

اگر شما هم حداقل فی رو در سایر اکسچنج ها و سایر صرافی ها اطلاع دارید میتوانید از بخش زیر ، نظرات خود را ارسال نمائید.

#نکته : حداقل خرید و فروش در شهرکوین 500 هزار تومان می باشد.
پشتیبانی شهرکوین ، آموزش حداقل فروش بیت کوین.