قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
9,254 USD
211,722,559 IRR
Ethereum
243 USD
5,346,468 IRR
Bitcoin Cash
236 USD
5,452,908 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

حداقل فروش بیت کوین

زمان ارسال : 2020-02-10 21:33

در این مطلب به این موضوع که حداقل فروش بیت کوین چقدر هست و چرا باید برای فروش بیت کوین یا دریافت بیت کوین و سایر رمزارزها برای معامله و خرید و فروش لازم هست بپردازیم ، حداقل فروش بیت کوین در بیشتر اکسچنج ها و صرافی ها لازمه و کیف پول ها هم محدودیت هایی دارن.

خب ، همونطور که می دونید برای انتقال بیت کوین یک حداقل هایی وجود داره تا انتقال ما انجام بشه.

یکی از اون حداقل ها ، مقدار حداقل ارسال بیت کوین و سایر رمزارزها هست ، یعنی اگه مقدار بیت کوین کمتر از مقدار تعیین شده توسط کیف پول ، اکسچنج یا صرافی و ... باشه انتقال یا فروش و ... انجام نمیشه.

مثلا صرافی بایننس اعلام کرده که حداقل ارسال بیت کوین 0.002 بیت کوین هست ، بعضی کیف پول ها مانند بلاک چین دات کام نیز قبلا این مقدار حداقل برداشت رو اعلام کرده بودند.

در ایران صرافی های داخل کشور نیز با توجه به سود و ضرر خود از ارسال مقدار های کم مانند 500 هزار تومان و حتی کمتر از یک میلیون تومان خرید و فروش ندارند و خودداری می نمایند.

در سایت های خارجی و بین المللی حداقل ارسال بیت کوین 0.002 بیت کوین اعلام شده که به دلیل کاهش مقدار فی ، این مقدار با توجه به افزایش قیمت بیت کوین در حال حاضر اکثرا مقادیر کاهش یافته اند.

همچنین مقدار فی نیز در الویت های حداقل خرید و فروش هستند ، به این معنی که در صورتی که قیمت بیت کوین کاهش داشته باشد و برای ماینرها برای سود دهی مقدار فی افزایش داشته در نتیجه حداقل فروش بیت کوین یا حداقل ارسال بیت کوین نیز افزایش می یابد.

برای همین است که در افزایش قیمت مقدار فی کاهش و در صور کاهش قیمت بیت کوین ، مقدار فی افزایش می یابد.

اگر شما هم حداقل فی رو در سایر اکسچنج ها و سایر صرافی ها اطلاع دارید میتوانید از بخش زیر ، نظرات خود را ارسال نمائید.

#نکته : حداقل خرید و فروش در شهرکوین 500 هزار تومان می باشد.
پشتیبانی شهرکوین ، آموزش حداقل فروش بیت کوین.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

آموزش فروش بیت کوین

تاریخ : 2020-05-26
در این مطلب به صورت ویدئو آموزش فروش بیت کوین تهیه شده که میتونید از سایر رمزارزها هم از این روش استفاده کنید ، این آموزش به درخواست کاربران انجام شده و تمامی کاربرانی که تازه میخواهید بیت کوین خود را بفروشند و نمی دانند چطور اینکارو انجام بدن توصیه میشه یکبار مشاهده کنند.
ادامه مطلب ...


رتبه بندی پروژه های رمزارزها در چین

تاریخ : 2020-04-13
مرکز اطلاعات و توسعه صنعت چین جدیدترین رتبه بندی پروژه های رمزنگاری شده خود را منتشر کرده است ، در حالی که این کشور در حال مبارزه با کرونا ویروس (کووید 19) نیز رتبه بندی جدید خود را منتشر کرده که در مجموع 37 پروژه رمزنگاری در این ماه و همچنین در سه دسته بندی جداگانه ارزیابی و رتبه بندی شده اند.
ادامه مطلب ...


جلسه CFTC به بررسی شنودهای جدید برای تنظیم مجدد نوع رمز نگاری میپردازد

تاریخ : 2018-10-09
جلسه CFTC به بررسی شنودهای جدید برای تنظیم مجدد نوع رمز نگاری میپردازد ، ساکوشی ناکاموتو قطعا و کاملا یک سیستم پول شویی روسی نیست، اما این نظریه بطور خلاصه در طول جلسه ایدر روز جمعه به میزبانی کمیسیسون معاملاتی آینده کالا (CFTC) ، پیشنهاد شد.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...