قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
18,116 USD
453,647,927 IRR
Ethereum
552 USD
13,553,200 IRR
Bitcoin Cash
282 USD
7,122,217 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

حداقل فروش بیت کوین

زمان ارسال : 2020-02-10 21:33

در این مطلب به این موضوع که حداقل فروش بیت کوین چقدر هست و چرا باید برای فروش بیت کوین یا دریافت بیت کوین و سایر رمزارزها برای معامله و خرید و فروش لازم هست بپردازیم ، حداقل فروش بیت کوین در بیشتر اکسچنج ها و صرافی ها لازمه و کیف پول ها هم محدودیت هایی دارن.

خب ، همونطور که می دونید برای انتقال بیت کوین یک حداقل هایی وجود داره تا انتقال ما انجام بشه.

یکی از اون حداقل ها ، مقدار حداقل ارسال بیت کوین و سایر رمزارزها هست ، یعنی اگه مقدار بیت کوین کمتر از مقدار تعیین شده توسط کیف پول ، اکسچنج یا صرافی و ... باشه انتقال یا فروش و ... انجام نمیشه.

مثلا صرافی بایننس اعلام کرده که حداقل ارسال بیت کوین 0.002 بیت کوین هست ، بعضی کیف پول ها مانند بلاک چین دات کام نیز قبلا این مقدار حداقل برداشت رو اعلام کرده بودند.

در ایران صرافی های داخل کشور نیز با توجه به سود و ضرر خود از ارسال مقدار های کم مانند 500 هزار تومان و حتی کمتر از یک میلیون تومان خرید و فروش ندارند و خودداری می نمایند.

در سایت های خارجی و بین المللی حداقل ارسال بیت کوین 0.002 بیت کوین اعلام شده که به دلیل کاهش مقدار فی ، این مقدار با توجه به افزایش قیمت بیت کوین در حال حاضر اکثرا مقادیر کاهش یافته اند.

همچنین مقدار فی نیز در الویت های حداقل خرید و فروش هستند ، به این معنی که در صورتی که قیمت بیت کوین کاهش داشته باشد و برای ماینرها برای سود دهی مقدار فی افزایش داشته در نتیجه حداقل فروش بیت کوین یا حداقل ارسال بیت کوین نیز افزایش می یابد.

برای همین است که در افزایش قیمت مقدار فی کاهش و در صور کاهش قیمت بیت کوین ، مقدار فی افزایش می یابد.

اگر شما هم حداقل فی رو در سایر اکسچنج ها و سایر صرافی ها اطلاع دارید میتوانید از بخش زیر ، نظرات خود را ارسال نمائید.

#نکته : حداقل خرید و فروش در شهرکوین 500 هزار تومان می باشد.
پشتیبانی شهرکوین ، آموزش حداقل فروش بیت کوین.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

لغو فروش گرام توسط Liquid

تاریخ : 2020-01-17
صرافی ژاپنی Liquid اعلام کرد که فروش رمز ارز تلگرام معروف به گرام (gram) را که در حال حاضر طبق شرایط و مستندات که قرار بود در گذشته عرضه شود را به دلیل عرضه نشدن لغو کرده است ، صرافی Liquid چند ماه پیش طی اعلامیه ای که در سایت خود منتشر کرد تعطیل (غیرفعال در زمینه کریپتوکارنسی) شده است.
ادامه مطلب ...


کاهش شدید قیمت بیت کوین

تاریخ : 2018-11-15
بیت کوین در 24 ساعت گذشته با کاهش شدید قیمت و کمترین قیمت خود در 12 ماه گذشته قرار گرفت و این مقدار کاهش قیمت بروی اکثر کوین های دیگه اثر گذاشت و باعث کاهش کل بازار رمز ارزها شد که در این مطلب به بررسی این کاهش خواهیم پرداخت.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


استفاده نکردن ایران در مبادلات نفتی با بیت کوین

تاریخ : 2019-08-19
به یکی دیگه از آموزش و پرسش و پاسخ رسیدیم ، در اینترنت خیلی خونده بودم که چرا در ایران و یا سایر کشورها در مبادلات نفتی و ... از بیت کوین استفاده نمیشه و میخواهیم در این ویدیو با محاسبات انجام شده بهتون بگیم که این کار آسون نیست و دردسرهای خودش رو داره و شاید ممکن هم نشه.
اطلاعات بیشتر در ادامه ی مطالب...
ادامه مطلب ...