قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
10,523 USD
295,179,846 IRR
Ethereum
341 USD
9,383,168 IRR
Bitcoin Cash
217 USD
6,133,254 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

حداقل فروش بیت کوین

زمان ارسال : 2020-02-10 21:33

در این مطلب به این موضوع که حداقل فروش بیت کوین چقدر هست و چرا باید برای فروش بیت کوین یا دریافت بیت کوین و سایر رمزارزها برای معامله و خرید و فروش لازم هست بپردازیم ، حداقل فروش بیت کوین در بیشتر اکسچنج ها و صرافی ها لازمه و کیف پول ها هم محدودیت هایی دارن.

خب ، همونطور که می دونید برای انتقال بیت کوین یک حداقل هایی وجود داره تا انتقال ما انجام بشه.

یکی از اون حداقل ها ، مقدار حداقل ارسال بیت کوین و سایر رمزارزها هست ، یعنی اگه مقدار بیت کوین کمتر از مقدار تعیین شده توسط کیف پول ، اکسچنج یا صرافی و ... باشه انتقال یا فروش و ... انجام نمیشه.

مثلا صرافی بایننس اعلام کرده که حداقل ارسال بیت کوین 0.002 بیت کوین هست ، بعضی کیف پول ها مانند بلاک چین دات کام نیز قبلا این مقدار حداقل برداشت رو اعلام کرده بودند.

در ایران صرافی های داخل کشور نیز با توجه به سود و ضرر خود از ارسال مقدار های کم مانند 500 هزار تومان و حتی کمتر از یک میلیون تومان خرید و فروش ندارند و خودداری می نمایند.

در سایت های خارجی و بین المللی حداقل ارسال بیت کوین 0.002 بیت کوین اعلام شده که به دلیل کاهش مقدار فی ، این مقدار با توجه به افزایش قیمت بیت کوین در حال حاضر اکثرا مقادیر کاهش یافته اند.

همچنین مقدار فی نیز در الویت های حداقل خرید و فروش هستند ، به این معنی که در صورتی که قیمت بیت کوین کاهش داشته باشد و برای ماینرها برای سود دهی مقدار فی افزایش داشته در نتیجه حداقل فروش بیت کوین یا حداقل ارسال بیت کوین نیز افزایش می یابد.

برای همین است که در افزایش قیمت مقدار فی کاهش و در صور کاهش قیمت بیت کوین ، مقدار فی افزایش می یابد.

اگر شما هم حداقل فی رو در سایر اکسچنج ها و سایر صرافی ها اطلاع دارید میتوانید از بخش زیر ، نظرات خود را ارسال نمائید.

#نکته : حداقل خرید و فروش در شهرکوین 500 هزار تومان می باشد.
پشتیبانی شهرکوین ، آموزش حداقل فروش بیت کوین.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

تاثیر قیمت بر روی فروش بیت کوین

تاریخ : 2020-01-26
بالا رفتن قیمت بیت کوین موجب شده تا بر روی فروش بیت کوین تاثیر بسیاری داشته باشد. با شروع سال 2020 قیمت ارز بیت کوین به بالای 9000 دلار رسید که برای افرادی که سرمایه گذاری در این زمینه داشتند بسیار پر سود بوده است. تحلیلگران افزایش قیمت بیت کوین را برای آینده در نظر می گیرند.
ادامه مطلب ...


فروش اتوماتیک بیت کوین

تاریخ : 2020-02-05
در سال هایی که در خدمت دوستان بودیم ، فروش بیت کوین به صورت کاملا دستی انجام می شد و حالا باید با افتخار اعلام کنیم که فاز اول فروش بیت کوین به صورت اتوماتیک در سایت شهرکوین راه اندازی شده و کاربران میتونن بعد از احرازهویت تلفن ثابت بیت کوین خودشون رو به فروش بگذارند.
ادامه مطلب ...


بیت کوین 3586 دلار

تاریخ : 2018-11-25
امروز رمزارزها بدترین روز سال رو گذروندن و رکورد پایین ترین معاملات و پایین ترین قیمت ها رو بشکن ان ، معاملات رمزارزها بشدت اومده پایین و ماینرهای چینی در حال فروش اسیک ها شون حتی به صورت کیلویی هستن و حالا قراره بیت کوین بریزه؟!
اطلاعات بیشتر در ادامه ی مطالب...
ادامه مطلب ...