درباره شهرکوین

درباره شهرکوین

شهرکوین با هدف انتقال ارزهای بین المللی (رمزارزها) و دور زدن تحریم های بین المللی علیه ایران و ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور تاسیس شده است ، تمامی ایرانی ها میتوانند از شهرکوین خدمات رمزارزی را در چهارچوب قانون جمهوری اسلامی ایران استفاده نمایند.
خدمات خرید و فروش رمزارزها در سایت شهرکوین با بهترین قیمت ، بهترین پشتیبانی انجام خواهد پذیرفت ، تمامی کاربران میتوانند خرید و فروش خود را در هر زمان انجام دهند.
برای فروش رمزارز استخراج شده توسط فارم تان می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید تا به بهترین قیمت ممکن بازار از شما خریداری شود (قیمت همکاری).
همچنین ماینرها می توانند از خدمات والت پلاس ما استفاده نموده و در صورتی که بخواهند از کیف پول اختصصاصی شهرکوین استفاده نماید ، از مزایای کیف پول بیت کوین شهرکوین می توان واریز آنی مبلغ ریال درخواستی ، درخواست وام بی بهره تا سقف رمزارز (با توجه به شرایط) نام برد و تا وصول وام ، رمزارز شما در شهرکوین محفوظ می باشد.
خرید و فروش طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

خرید و فروش طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.


صاحب امتیاز

صاحب امتیاز سایت و مدیریت سایت توسط ایمان خورشیدی بوده و تمامی خدمات نیز به نام خود شخص و با تایید مدیریت انجام خواهد پذیرفت.
تمامی خرید و فروش ها پس از تایید مدیریت کل شهرکوین انجام خواهد شد و مبالغ برای تسویه نیز از ده دقیقه تا 72 ساعت اداری زمان خواهد برد ، در صورتی که این زمان بیشتر شود شهرکوین خسارت های وارد شده به کاربران را پرداخت خواهد نمود.


راه های ارتباطی با ما

ایمیل : support[@]coincity[.]ir
شماره تماس : 09357971627
واتساپ : 09357971627
نشانی : استان گلستان ، شهرستان گنبدکاووس ، کوی اندیشه ، لاله 15 ، پلاک 37
پشتیبانی آنلاین در پایین ، سمت راست صفحه نیز به صورت 24 ساعته در خدمت کاربران می باشد

logo-samandehi

تمامی فعالیت های شهرکوین مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه شهرکوین محفوظ می باشد.
Copyright 2017-2023